Yenimahalle Tıkanıklık Açma

Yenimahalle kameralı cihazla tıkanıklık açma işlemimiz - Yenimahalle Tıkanıklık Açma
Yenimahalle Tıkanıklık Açma

En İyi Yenimahalle Tıkanıklık Açma Hizmetlerimiz Yenimahalle Tıkalı Lavabo Açma & Yenimahalle Tıkalı Tuvalet Açma & Yenimahalle Tıkalı Gider Açma 7/24 Hizmet Ücretiz Keşif Hemen Ara!

Her geçen gün kaliteli hizmetleri ile farkını ortaya koyan Yenimahalle tıkanıklık açma firmamızdan er konuda yardım alabilirsiniz.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile adından söz ettirmektedir. Genel olarak yaşam alanlarında çok önemli yere sahip olan yerlerde meydana gelen tıkanıklık sorunları için her zaman firmamızda yardım alabilirsiniz. Tüm tıkanıklık sorunlarında işinde uzman olan profesyonel ekibimiz ve en son sistem teknolojik ekipmanlar ile en güvenilir hizmetler kısa sürede verilmektedir. Güvenilir hizmetlerin adresi olan firmamızda tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma ve tıkalı gider açma işlemleri kameralı görüntüleme cihazları ile yapılmaktadır. Yaşamın daha konforlu olmasını sağlayan lavabo ve tuvalet tıkanıklığı nedenlerine cevap alabilmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Gider Tıkanıklıkları Nelerdir, Tıkanan Lavabo ve Tuvalet Nasıl Açılır?

Ankara ilimiz ülkemizin en eski yerleşim alanlarından biri olduğu için yapılar çok eski olup tesisatlar da eski olmaktadır. Bunda dolayı çok fazla sorunlar meydana gelen bu alanlarda en çok pis su gideri tıkanıklığı olmaktadır. Lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları yapılan yanlış kullanımlar sonrasında zaman içinde biriken cisimler tıkanıklık sorununa neden olmaktadır. Bu sorunlar birden ortaya çıkarak pek çok sorunları da yanında getirmektedir. Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetlerde en doğru seçim olan firmamızda her konuda yardım almanız mümkün olmaktadır. Her türlü tıkanıklıkların nedenleri ve çözüm yöntemleri hakkında bilgi almak için yazımızı okumanız yeterli olacaktır.

Tuvalet Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir, Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır?

Genel olarak yaşam alanlarında en fazla ihtiyaç duyulan alanların başında tuvaletler gelmektedir. Ancak farklı nedenlere bağlı olarak bu alanlarda tıkanıklıklar meydana gelmektedir. Tuvalet tıkanıklığı nedenleri şunlardır;

 • Tuvalet giderlerine tuvalet kağıtlarının ya da peçetelerin atılması,
 • Pek çok farklı yabancı ve erimesi güç olan sert cisimlerin atılması,
 • İnşaat halinde olan yapılarda tuvaletlere beton parçalarının kaçması,
 • Tadilatı yapılan tuvalet deliğine harç kaçması,
 • Temizlik kovalarında unutulan bezlerin kaçması,
 • Çocuk bezi ya da ped atılması,

Yukarıda yazılı olan nedenlerden dolayı tuvalet tıkanıklığı meydana gelirken tüm bu sorunlar karşısında dikkatli olunması gerekir. Tuvalete atılan tüm yabancı cisimler gider borusunun altında yer alan ES boru içinde birikmektedir. Giderin daralmasına neden olarak tıkanıklığa yol açmaktadır. Tıkanan tuvaletler nasıl açılır sorusuna cevap arayanlar yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

3 Adımda Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Genel olarak tuvalet tıkanıklığı sorunlarında pek çok farklı yöntemler uygulanmaktadır. Ada Tesisat firması bünyesinde yer alan Yenimahalle tıkalı tuvalet açma firmamız ile iletişime geçerek en kaliteli hizmetleri güven içinde alabilirsiniz. Bu sayede her türlü tıkanıklık sorunlarınızda en etkili çözümleri alabilir ve sorunlardan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Tüm bu tıkanıklık sorunlarında etkili olabilecek 3 farklı yöntemleri uygulayarak evde tuvalet tıkanıklığı nasıl açılabilir sorusuna cevaplar şunlardır;

 • Tuvalet Pompası İle Tıkalı Tuvalet Açma: Tuvalet tıkanıklığı sorunlarında ilk olarak tuvalet pompası kullanılmaktadır. Daire içinde yer ala vana kapatılır ve tuvalet taşı yarısından daha fazla şekilde su ile doldurulur. Pompa deliğe yerleştirilir ve 6 ile 5 defa pompalama işlemleri yapılır. Yapılan pompalama etkisi ile yabancı cisimler itilerek tıkanıklığın açılması sağlanır.
 • Sıvı Kimyasal ile Tıkalı Tuvalet Açma: Her zaman en fazla tercih edilen yöntemlerden biri de marketlerden alınan sıvı kimyasal ürünler olmaktadır. Bu ürünlerin yaklaşık tarım kilolukları tuvalet deliğinin içine dökülür ve yaklaşık olarak 3 dakika beklenmelidir. Ardından kaynamış olan sıcak su deliğin içine dökülerek tıkanıklığa neden olan yabancı cisimlerin erimesi sağlanır. Daha sonra tıkanıklığın açıldığını göreceksiniz.
 • Profesyonel Destek Alınması – Ada Tesisat Yenimahalle: Her türlü yaşam alanlarında meydana gelebilecek olan tuvalet tıkanıklığı sorunlarında farklı yöntemler uygulandıktan sonra istenilen sonuç alınmadığında profesyonel destek alınması gerekir. Yenimahalle tıkalı tuvalet açma firmamız en kaliteli hizmetlerini en kıs aşurede güven içinde sizlere sunmaktadır. Ada Tesisat Yenimahalle olarak uzun yıllar alanında hizmet veren firmamızdan kesinlikle memnun kalacaksınız. Bunların yanı sıra aşağıda yer alan yazımızda kırmadan tıkalı tuvalet açma hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yenimahalle Tıkalı Tuvalet Açma

Sarı renkli robot makina ile tıkalı tuvaleti kırmadan açma hizmetimiz. Yenimahalle Tıkalı Tuvalet Açma
Yenimahalle Tıkalı Tuvalet Açma

Tuvalet tıkanıklığı açma yöntemlerinde her zaman en kaliteli hizmetleri firmamız en son sistem teknolojik ekipmanlar ile yapmaktadır. Pis su gider kamerası sayesinde her türlü tuvalet tıkanıklığı sorunlarını tespit edilmektedir. Böylece en uygun olan helezon uçlar kullanılarak kırmadan ve zarar vermeden tıkanıklık sorunlarına çözüm bulunmaktadır. Tüm bu tarz sorunlarınızda Yenimahalle tıkalı tuvalet açma hizmetlerini Ada Tesisat Yenimahalle firmamızdan güven içinde her zaman alabilirsiniz.

Yenimahalle Tıkalı Klozet Açma

Pis su giderinde yaşanılan tıkanıklıklar hem çevreye hemde insan sağlığına salgıladığı kötü kokular yüzünden ciddi zararlar vermektedir. En kısa sürede açılması gerekmektedir. Yenimahalle tıkalı klozet açma firması Ada Tesisat firması klozet tıkanıklıklarını kırmadan kısa sürede makinayla açmaktadır.

Lavabo Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir, Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır?

Tıkalı lavabo açma hizmetlerinde her zaman en kaliteli hizmetleri güven içinde sunan firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz. Pek çok farklı nedenlerden dolayı yaşadığınız tıkanıklık sorunlarında Yenimahalle tıkalı lavabo açma firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İşinde uzman olan profesyonel ekibimiz en son sistem teknolojik ekipmanlar ile her türlü tıkanıklıkların açılmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca yazımızın devamında lavabo tıkanıklığı nasıl açılır konusunda merak ettiklerinizi bulacaksınız.

3 Adımda Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Lavabo tıkanıklığı açma hizmetlerinde her zaman kaliteden ve güvenden taviz vermeden çalışmalarına devam eden firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz. Yenimahalle lavabo tıkanıklığı açma firmamız tüm tıkanıklık sorunlarında en gelişmiş yöntemleri uygulamaktadır. Lavabo tıkanıklığında yapılması gerekenler şunlardır;

 • Lavabo Pompası İle Tıkalı Lavabo Açma: Lavabo tıkanıklığında yaşam alanlarında ilk olarak lavabonun yarısına kadar su doldurun ve pompayı delik üzerine yerleştirin, Daha sonra 5 ile 6 defa pompalama işlemi yapın. Sert itme gücü ile tıkanıklığa neden olan yabancı cisimler dışarı çıkacaktır ve tıkanıklık açılacaktır.
 • Lavabo Açıcı İle Tıkalı Lavabo Açma: Lavabo açıcı olan ürünleri lavabo deliğine boşaltın ve bekleyin. Daha sonra kaynayan sıcak suyu içine boşaltın. Sıcak su etkisi ile cisimler eriyecek ve tıkanıklık açılacaktır.
 • Profesyonel Yenimahalle Tıkalı Lavabo Açma – Ada Tesisat: Yapılan yöntemlerde sorunu çözmemesi durumunda profesyonel yardım alınması gerekir. Yenimahalle tıkalı lavabo açma firmamız 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermektedir.

Yenimahalle Tıkalı Lavabo Açma

Tıkanan Mutfak lavabosu nasıl açılır? Yenimahalle Tıkalı Lavabo Açma
Yenimahalle Tıkalı Lavabo Açma

Yenimahalle tıkalı lavabo açma firmamız her türlü tıkanıklık sorunlarında en etkili çözümleri sağlayarak her konuda yardımcı olmaktadır. Gelişmiş yöntemler ve teknolojik makineler ile kısa sürede sorunlardan kurtulacaksınız. Gider açma sorularınıza yazımızda cevap bulabilirsiniz.

Yenimahalle Tıkalı Gider Açma

Her türlü tıkanıklık sorunlarında lider firma olarak hizmet veren Yenimahalle tıkalı gider açma firmamızda profesyonel ekibimiz büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Tıkanık olan bölge kameralı görüntüleme cihazı olan robot ile anıda tespit edilerek kısa sürede çözümlenmektedir. Tıkalı boru açma için aşağıda yazımızdan yardım alabilirsiniz.

Yenimahalle Tıkalı Boru Açma

Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetlerin adresi Yenimahalle tıkalı boru açma firmamızda her türlü boru tıkanıklık sorunlarına en etkili çözümleri sizlere sunmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz müşteri hizmetleri alabilirsiniz.

Yenimahalle Tıkanıklık Açma Fiyatı ( Ücreti )

Yenimahalle Tıkalı Lavabo AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Yenimahalle Tıkalı Tuvalet AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Yenimahalle Tıkalı Gideri AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Yenimahalle Tıkalı Boru AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Yenimahalle tıkanıklık açma fiyatı – Tıkalı lavabo açma – Tıkalı tuvalet açma
Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 4 Average: 5]