Kırmadan Nokta Su Kaçağı Tespiti

En İyi Kırmadan Su Kaçağı Bulma & Kameralı Su Kaçağı Tespiti Hizmetlerimiz HEMEN ARA! 0553 2672191

Su tesisatlarında yaşanılan kaçakları her ne kadar can sıkıcı gibi görünse de günümüz teknolojisinde bir çok farklı yöntemlerle Ankara’da kırmadan nokta su kaçağı tespiti imkanı sunulmaktadır. Firmamız Ada Tesisat 3. nesil usta kadrosuyla deneyimlerini teknoloji ile birleştirerek cihazlarla su kaçaklarını noktasal olarak tespit ederek, Ankara’nın tüm ilçelerine sabit fiyat garantisi sunarak 30 dakikada hizmet vermektedir.

Üst Kattan Su ( Tavandan ) Su Akıyorsa Ne Yapmalıyım?

Üst kattan su geliyor ne yapmalıyım diyorsanız? Üst komşunuzu haberdar ederek daire içerisindeki ana vanayı kapatması gerekmektedir. Damlayan su kesilerek en yakın zamanda iyi bir kameralı hizmet veren su tesisatçısı firmasıyla iletişime geçmek.

Sonra ki Aşamalar Nelerdir?

Üst kattan gelen suyun tespiti için daire içerisinde su kaçak tespiti çalışması yapılmaktadır. Ada Tesisat su kaçakları tespiti için profesyonel cihazlar kullanarak kırmadan nokta su kaçağı tespiti hizmeti sunmaktadır.

Nokta Su Kaçağı ( Kaçak ) Tespiti Nasıl Yapılır?

Basınç ölçer ;cihazı ile daire içerisindeki su basıncı yükseltilerek basınç göstergesi takip edilerek düşüş varsa sonraki aşamaya geçilmektedir.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 10 Average: 5]