Ümitköy Tıkanıklık Açma

Ümitköy'de kameralı cihazla tıkanıklık açma işlemimiz - Ümitköy Tıkanıklık Açma
Ümitköy Tıkanıklık Açma

En İyi Ümitköy Tıkanıklık Açma Hizmetlerimi Ümitköy Lavabo Açma & Ümitköy Tıkalı Tuvalet Açma & Ümitköy Tıkalı Gider Açma 7/24 Hizmet Ücretiz Keşif

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi çalışmaların öncüsü olan Ümitköy tıkanıklık açma firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz.

Tıkanıklık açma sektöründe çok uzun yıllar hizmet veren firmamız kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile adından söz ettirmektedir. Genel olarak yaşam alanlarında çok önemli yere sahip olan yerlerde meydana gelen tıkanıklık sorunları için her zaman firmamızda yardım alabilirsiniz. Güvenilir hizmetlerin adresi olan firmamızda tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma ve tıkalı gider açma işlemleri kameralı görüntüleme cihazları ile yapılmaktadır. Yaşamın daha konforlu olmasını sağlayan lavabo ve tuvalet tıkanıklığı nedenlerine cevap alabilmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Gider Tıkanıklıkları Nelerdir, Tıkanan Lavabo ve Tuvalet Nasıl Açılır?

Genel olarak en eski yerleşim alanlarına sahip olan Ankara ilimizde yapılar çok eski olup tesisatlar da eski olmaktadır. Bu neden ile çok fazla sorunlar meydana gelen bu alanlarda en çok pis su gideri tıkanıklığı olmaktadır. Ansızın meydana gelen lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları yapılan yanlış kullanımlar sonrasında zaman içinde biriken cisimler tıkanıklık sorununa neden olmaktadır. Bu sorunlar birden ortaya çıkarak pek çok sorunları da yanında getirmektedir. Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetlerde en doğru seçim olan firmamızda her konuda yardım almanız mümkün olmaktadır. Tüm tıkanıklıkların nedenleri ve tıkanıklık açma işlemleri hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Tuvalet Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir, Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır?

Yaşam alanlarında günlük yaşamın daha rahat olması için en fazla ihtiyaç duyulan alanların başında tuvaletler gelmektedir. Ancak farklı nedenlere bağlı olarak bu alanlarda tıkanıklıklar meydana gelmektedir. Tuvalet tıkanıklığı nedenleri şunlardır;

 1. İnşaat halinde olan yapılarda tuvaletlere beton parçalarının kaçması,
 2. Tadilatı yapılan tuvalet deliğine harç kaçması,
 3. Temizlik kovalarında unutulan bezlerin kaçması,
 4. Tuvalet giderlerine tuvalet kağıtlarının ya da peçetelerin atılması,
 5. Pek çok farklı yabancı ve erimesi güç olan sert cisimlerin atılması,
 6. Çocuk bezi ya da ped atılması,

Maddeler halinde yazılan nedenlerden dolayı tuvalet tıkanıklığı meydana gelirken tüm bu sorunlar karşısında dikkatli olunması gerekir. Tuvalete atılan tüm yabancı cisimler gider borusunun altında yer alan ES boru içinde birikmektedir. Giderin daralmasına neden olarak tıkanıklığa yol açmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır sorusuna doğru yanıtlar için yazımızı okumaya devam etmelisiniz.

3 Adımda Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Çok eski yıllardan beri tuvalet tıkanıklığı sorunlarında pek çok farklı yöntemler uygulanmaktadır. Ada Tesisat firması bünyesinde yer alan Ümitköy tıkalı tuvalet açma firmamız ile iletişime geçerek en kaliteli hizmetleri güven içinde alabilirsiniz. Her türlü tıkanıklık sorunlarında etkili olabilecek 3 farklı yöntemleri uygulayarak evde tuvalet tıkanıklığı nasıl açılabilir sorusuna cevaplar şunlardır;

 • Tuvalet Pompası İle Tıkalı Tuvalet Açma: Tuvalet tıkanıklığı sorunlarında ilk olarak tuvalet pompası kullanılmaktadır. Daire içinde yer ala vana kapatılır ve tuvalet taşı yarısından daha fazla şekilde su ile doldurulur. Pompa deliğe yerleştirilir ve 5 ya da 6 defa pompalama işlemleri yapılır. Pompalama etkisi ile tüm yabancı cisimler itme gücüyle dışarı atılacak ve tıkanıklık açılacaktır.
 • Sıvı Kimyasal ile Tıkalı Tuvalet Açma: Genel olarak en fazla tercih edilen yöntemlerden biri de marketlerden alınan sıvı kimyasal ürünler olmaktadır. Bu ürünlerin yaklaşık tarım kilolukları tuvalet deliğinin içine dökülür ve yaklaşık olarak 3 dakika beklenmelidir. Daha sonra kaynamış olan sıcak su deliğin içine dökülerek tıkanıklığa neden olan yabancı cisimlerin erimesi sağlanarak tıkanık bölge açılacaktır.
 • Uzman Destek Alınması – Ada Tesisat Ümitköy: Bütün yaşam alanlarında meydana gelebilecek olan tuvalet tıkanıklığı sorunlarında farklı yöntemler uygulandıktan sonra istenilen sonuç alınmadığında profesyonel destek alınması gerekir. Ada Tesisat Yenimahalle olarak uzun yıllar alanında hizmet veren firmamızdan kesinlikle memnun kalacaksınız. Ümitköy tıkalı tuvalet açma firmamız en kaliteli hizmetlerini en kıs aşurede güven içinde sizlere sunmaktadır. Ayrıca aşağıda yer alan yazımızda kırmadan tıkalı tuvalet açma hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ümitköy Tıkalı Tuvalet Açma

Sarı renkli robot makina ile tıkalı tuvaleti kırmadan açma hizmetimiz. Ümitköy Tıkalı Tuvalet Açma
Ümitköy Tıkalı Tuvalet Açma

Genellikle tuvalet tıkanıklığı açma yöntemlerinde her zaman en kaliteli hizmetleri firmamız en son sistem teknolojik ekipmanlar ile yapmaktadır. Pis su gider kamerası sayesinde her türlü tuvalet tıkanıklığı sorunlarını tespit edilmektedir. Böylece en uygun olan helezon uçlar kullanılarak kırmadan ve zarar vermeden tıkanıklık sorunlarına çözüm bulunmaktadır. Ümitköy tıkalı tuvalet açma hizmetlerini Ada Tesisat Ümitköy firmamızdan güve içinde her zaman alabilirsiniz.

Tıkalı Klozet Açma – Tıkanan Klozet Nasıl Açılır?

Tıkalı Klozet Nasıl Açılır? Makinayla Tıkalı Klozet Açma - Ümitköy Tıkalı Tuvalet Açma
Ümitköy Tıkalı Tuvalet Açma

Tıkanan Klozet Nasıl Açılır? DİYORSANIZ; tıkanan klozetinize yarım kilo sıvı açıcı dökerek 10 dakika bekleyin sonrasında üzerine bir çaydanlık kaynatılmış sıcak su dökün ve klozet tıkanıklığı açılacaktır. Bu işlemlerle uğraşmak yerine profesyonel destek almak istiyorsanız, Ümitköy tıkalı klozet açma Ada Tesisat firmaısını arayarak kırmadan tıkanan klozetinizi kısa sürede açtırailirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir, Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır?

Her zaman tıkalı lavabo açma hizmetlerinde en kaliteli hizmetleri güven içinde sunan firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz. Pek çok farklı nedenlerden dolayı yaşadığınız tıkanıklık sorunlarında Ümitköy tıkalı lavabo açma firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Profesyonel ekibimiz en son sistem teknolojik ekipmanlar ile her türlü tıkanıklıkların açılmasına yardımcı olmaktadır. Bunların dışında yazımızın devamında lavabo tıkanıklığı nasıl açılır konusunda merak ettiklerinizi bulacaksınız.

3 Adımda Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Genel olarak kaliteden ve güvenden taviz vermeden lavabo tıkanıklığı açma hizmetlerinde çalışmalarına devam eden firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz. Ümitköy lavabo tıkanıklığı açma firmamız tüm tıkanıklık sorunlarında en gelişmiş yöntemleri uygulanırken lavabo tıkanıklığında yapılması gerekenler şunlardır;

 • Lavabo Pompası İle Tıkalı Lavabo Açma: Yaşam alanlarında oluşan lavabo tıkanıklığında ilk olarak lavabonun yarısına kadar su doldurun ve pompayı delik üzerine yerleştirin, Daha sonra 4 ya da 5 defa pompalama işlemi yapın. Güçlü itme hareketi ile tıkanıklığa neden olan yabancı cisimler dışarı çıkacaktır ve tıkanıklık açılacaktır.
 • Lavabo Açıcı İle Tıkalı Lavabo Açma: Her türlü lavabo açıcı olan ürünleri lavabo deliğine boşaltın ve bekleyin. Daha sonra kaynayan sıcak suyu içine boşaltın. Sıcak su etkisi ile cisimler eriyecek ve tıkanıklık açılacaktır.
 • Uzman Ümitköy Tıkalı Lavabo Açma – Ada Tesisat: Yapılan yöntemlerde sorunu çözmemesi durumunda profesyonel yardım alınması gerekir. Ümitköy tıkalı lavabo açma firmamız 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermektedir.

Ümitköy Tıkalı Lavabo Açma

Tıkanan Mutfak lavabosu nasıl açılır? Ümitköy Tıkalı Lavabo Açma
Ümitköy Tıkalı Lavabo Açma

Her türlü tıkanıklık sorunlarında Ümitköy tıkalı lavabo açma firmamız en etkili çözümleri sağlayarak her konuda yardımcı olmaktadır. Gelişmiş yöntemler ve teknolojik makineler ile kısa sürede sorunlardan kurtulacaksınız. Her zaman en etkili gider açma sorularınıza yazımızda cevap bulabilirsiniz.

Ümitköy Tıkalı Gider Açma

Tüm tıkanıklık sorunlarında işinde uzman olan profesyonel ekibimiz ve en son sistem teknolojik ekipmanlar ile Ümitköy tıkalı gider açma firmamızda en güvenilir hizmetler kısa sürede verilmektedir. Tıkalı boru açma için aşağıda yazımızdan yardım alabilirsiniz.

Ümitköy Tıkalı Boru Açma

Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetlerin adresi Ümitköy tıkalı boru açma firmamızda her türlü boru tıkanıklık sorunlarına en etkili çözümleri sizlere sunmaktadır. Tıkanık olan bölge kameralı görüntüleme cihazı olan robot ile anıda tespit edilerek kısa sürede çözümlenmektedir. Çok daha uygun fiyatlara firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Ümitköy Tıkanıklık Açma Fiyatı ( Ücreti )

Ümitköy Tıkalı Lavabo AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Ümitköy Tıkalı Tuvalet AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Ümitköy Tıkalı Gideri AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Ümitköy Tıkalı Boru AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Ümitköy tıkanıklık açma fiyatı – Tıkalı lavabo açma – Tıkalı tuvalet açma
Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 9 Average: 5]