Dikmen Tıkanıklık Açma

Dikmen de kameralı cihazla tıkanıklık açma işlemimiz - Dikmen Tıkanıklık Açma
Dikmen Tıkanıklık Açma

En İyi Dikmen Tıkanıklık Açma Hizmetlerimiz Dikmen Tıkalı Lavabo Açma & Dikmen Tıkalı Tuvalet Açma & Dikmen Tıkalı Gider Açma 7 / 24 Hizmet Ücretiz Keşif Hemen Ara!

Ada Tesisat bünyesi altına teknolojik gelişmelerle farkını ortaya koyan Dikmen tıkanıklık açma firmamız en kaliteli ve en güvenilir hizmetlerini en yenilikçi fikirlerle sunmaktadır.

Çok uzun yıllar en kaliteli hizmetlerini sunmakta olan firmamız her türlü tıkanıklık sorunlarında yardım alabilirsiniz. Genel olarak yaşam alanlarında meydana gelen her türlü tıkanıklık sorunlarında firmamız işinde uzman olan profesyonel ekibimiz tarafından en son sistem teknolojik ekipmanlar ve birinci sınıf kalite malzemeler ile çözüm odaklı çalışmalara verilmektedir. Firmamız tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma ve tıkalı gider açma hizmetlerini kameralı görüntüleme cihazı robot ile yapmaktadır. Günlük yaşamda çok fazla kullanılan lavabo ve tuvaletler sebepleri hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Gider Tıkanıklıkları Nelerdir, Tıkanan Lavabo ve Tuvalet Nasıl Açılır?

Yerleşim bakımından çok eski yapılara sahip olan Ankara ilimizin pek çok bölgesinde tesisat sorunları meydana gelmektedir. Yaşam alanlarında çok fazla kullanılan özellikle lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları ansızın ortaya çıkmaktadır. Her zaman kaliteli hizmetleri ile farkını ortaya koyan firmamızda tuvalet ve lavabo tıkanıklıklarına etki eden nedenlere en doğru çözümleri sunmaktadır. Hem tıkanıklık nedenlerini hem de yöntemleri hakkında bilgi almak için yazımızı okumanız yeterli olacaktır.

Tuvalet Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir, Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır?

Her türlü ev ya da iş yerleri gibi yerlerde çok sık kullanılan tuvaletler kullanıma bağlı olarak farklı nedenlerden dolayı tıkanmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı nedenleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • İnşaat zamanında yapıların tuvalet kısımlarında deliklerin kapatılmamasından dolayı beton parçalarının kaçması,
 • Yapılan temizlik sonrasında kova içinde kalan temizlik bezleri ya da farklı parçaların atılması,
 • Tadilat sırasında harç kaçması,
 • Tuvalet giderine tuvalet kağıtlarının ya da peçetelerin atılması,
 • Tuvalete yabancı ve sert cisimlerin atılması,

Yukarıda maddeler halinde belirtilen nedenlerden dolayı tuvalet gider borularında tıkanıklıklar meydana gelmektir. Tuvalete atılan yabancı cisimler gider borusunun altında yer alan ES boru içinde birikerek giderin daralmasına ve tıkanmasına neden olmaktadır. Ayrıca tıkanan tuvaletler nasıl açılır ve yöntemleri nedir sorusuna cevap arayanlar merak ettikleri tüm konular hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulacaktır.

3 Adımda Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Çok eski yıllardan beri tuvalet tıkanıklığını açılması için evde pek çok farklı yöntemler kullanılarak açılması mümkün olacaktır. Ada Tesisat olarak Dikmen tuvalet tıkanıklığı açma firmamızda en kaliteli hizmetleri firmamızdan güven içinde alabilirsiniz. Böylece istenilen çözümler elde edecek ve çok daha güven içinde tuvalet kullanımı firmamız ile elde edeceksiniz. Yazımızda sırası ile tıkanıklık çama yöntemlerini bulacaksınız;

 • Tuvalet Pompası İle Tıkalı Tuvalet Açma: Yapılması gereken yöntemler içinde ilk daire içinde yer alan vanayı kapatarak tıkanan tuvalet taşının yarısından fazlasını su doldurarak tuvalet pompasını gider deliğine yerleştirilmeli ve 4 ya da 5 defa pompalamaya devam edilmelidir. Suyun pompalama etkisi ile itme gücü oluşmasını sağlayacaktır. Böylece yabancı cisimler ileri itekleyerek tıkanıklığı açılacaktır.
 • Sıvı Kimyasal ile Tıkalı Tuvalet Açma: En çok tercih edilen tıkanıklık açma yöntemleri arasında yer alan sıvı kimyasal ürünler kolay bir şekilde marketlerden alabilirsiniz. Böylece tuvalet tıkanıklığını kolayca açabilirsiniz. Tıkanan tuvaletler içerisine bu tarz ürünlerin yarım kiloluk olanlarını boşaltarak 3 dakika kadar beklenmesi gerekir. Kaynayan sıcak suyu tuvalete dökerek tıkanıklığa neden olan cisimleri eriterek tuvalet tıkanıklığı açılacaktır.
 • Profesyonel Destek Alınması – Ada Tesisat: Tıkanıklık sorunlarında uygulanan yöntemler etkili olmaması durumunda Dikmen tıkalı tuvalet açma hizmeti en doğru şekilde veren Ada Tesisat Etimesgut firmamız ile iletişime geçerek kırmadan tıkalı tuvalet açma hizmetleri için yardım istemeniz durumunda en kısa sürede profesyonel ekibimiz adresinize gelecektir. Ayrıca kırmadan tuvalet nasıl açılır sorusuna cevabı aşağıda bulacaksınız.

Dikmen Tıkalı Tuvalet Açma

Tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinde firmamızda en son sistem teknolojik robot kanal açma makinesi ve pis su gideri kameraları kullanılarak garantili olarak açılmaktadır. Pis su gideri kamerası ile tuvalet tıkanıklığına neden olan cisimlerin yerleri ile mesafesi tespit edilmektedir. Uygun olan helezon uçlu aparatlar sayesinde garantili olarak açma işlemleri yapılmaktadır. Bu tarz sorunlarınız için Dikmen tıkalı tuvalet açma işlemlerinde Ada Tesisat Dikmen firmamızdan 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. Yazımızın devamında lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorusuna yanıtlar bulacaksınız.

Kırmadan sarı renkli robot makina ile tıkalı tuvalet açma hizmetimiz - Dikmen Tıkalı Tuvalet Açma
Dikmen Tıkalı Tuvalet Açma

Tıkalı Klozet Açma – Tıkanan Klozet Nasıl Açılır?

Klozetiniz mi tıkandı dert etmeyin, tıkalı klozeti açmak için klozetin içerisimde 3’te 2’si kadar suyla oldurun ve sonrasında tuvalet pompasını klozet giderine yerleştirerek üç, dört defa pompalama yaparak suyun itme gücü ile tıkalı klozeti açabilirsiniz. Bu işlem işe yaramadı ise Ankara Dikmen tıkalı klozet açma servisimizi arayarak kırmadan makinayla tıkalı giderlerinizi kısa sürede garantili bir şekilde açmaktayız.

Tıkalı klozet gideri nasıl açılır? Dikmen Tıkalı Klozet Açma
Dikmen Tıkalı Tuvalet Açma

Lavabo Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir, Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır?

Tıkalı lavabo açma hizmetlerinde firmamız en kaliteli hizmetlerini güven içinde sunmaktadır. Yaşam alanlarında çok sık kullanılan lavabolar farklı nedenlerden dolayı tıkanıklık sorunlarının oluşmasına sebep olmaktadır. Bu gibi sorunlar için Dikmen tıkalı lavabo açma firmamız ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorusunda merak edilen cevaplar için yazımızı okumanız yeterli olacaktır.

3 Adımda Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Genel olarak lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinde firmamız en son sistem teknolojik ekipmanlar ile kısa sürede çözüm bulmaktadır. Dikmen lavabo tıkanıklığı açma firması olarak uzun yıllar alanında en güvenilir hizmetler kısa sürede verilmektedir. Bu tarz sorunlar için yapılması gerekenler şunlardır;

 • Lavabo Pompası İle Tıkalı Lavabo Açma: Tıkanık olan lavabolar için pompa kullanılarak gider deliğinin üzerine yerleştirilir ve pompalama işlemleri yapılmaktadır. İtme gücü ile gidere takılan cisimler dışarı çıkarılacak ve tıkanıklık açılacaktır.
 • Lavabo Açıcı İle Tıkalı Lavabo Açma: Her zaman marketlerden rahatlıkla alınabilen lavabo açıcılar ile açma işlemleri yapılabilir. Lavabo açıcıyı delik içine dökülmeli ve kaynar su ile takılan cisimler eritilerek tıkanıklık açılmaktadır.
 • Uzman Dikmen Tıkalı Lavabo Açma – Ada Tesisat:  Her zaman evde yapılan yöntemlerde sonuç alınmaması durumunda Dikmen tıkalı lavabo açma firmamızdan yardım alarak çok daha kaliteli yaşamları elde edebilirsiniz.

Dikmen Tıkalı Lavabo Açma

Tıkanan Mutfak lavabosu nasıl açılır? Dikmen Tıkalı Lavabo Açma
Dikmen Tıkalı Lavabo Açma

Her türlü lavabo tıkanıklığı sorunlarında hiç zaman kaybetmeden en kaliteli hizmetleri sunmakta olan Dikmen tıkalı lavabo açma firmamızdan yardım alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz her türlü tıkanıklık sorunlarınızda en etkili çözümleri firmamız güven içinde sunmaktadır. Yazımızın devamında tıkalı gider açma hakkında bilgileri bulabilirsiniz.

Dikmen Tıkalı Gider Açma

Pek çok farklı nedenlerden dolayı tıkanan gider borularının açılmasında Dikmen tıkalı gider açma firmamız her konuda en güvenilir hizmetleri sunmaktadır. Firmamızda her zaman profesyonel ekibimiz en doğru teknikler ile işlemleri yapmakta ve etkili çözümler elde edilmektedir. Tıkalı boru açma hakkında merak ettiklerinizi aşağıda devam eden yazımızda bulacaksınız.

Dikmen Tıkalı Boru Açma

Çok uzun yıllar alanında başarılara imza atan firmamız her zaman en kaliteli hizmetlerini güven içinde sunmaktadır. Dikmen tıkalı boru açma firmamızda her türlü boru tıkanıklıkları en son sistem teknolojik cihaz olan robot ile kısa sürede açılmaktadır. Çok daha uygun fiyatlara tıkanıklık açma hizmetleri veren firmamız 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak müşteri hizmetleri sunmaktadır.

Dikmen Tıkanıklık Açma Fiyatı ( Ücreti )

Dikmen Tıkalı Lavabo AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Dikmen Tıkalı Tuvalet AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Dikmen Tıkalı Gideri AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Dikmen Tıkalı Boru AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Dikmen tıkanıklık açma fiyatı – Tıkalı lavabo açma – Tıkalı tuvalet açma
Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 5 Average: 5]