Çayyolu Tıkanıklık Açma

En İyi Çayyolu Tıkanıklık Açma Hizmetlerimiz Çayyolu Tıkalı Lavabo Açma & Çayyolu Tıkalı Tuvalet Açma & Çayyolu Tıkalı Gider Açma 7/24 Hizmet Ücretsiz Keşif Hemen Ara!

Çayyolun'da kameralı cihazla tıkanıklık açma işlemimiz - Çayyolu Tıkanıklık Açma
Çayyolu Tıkanıklık Açma

Her zaman kaliteli hizmetleri ile farkını ortaya koyan Ada Tesisat firması bünyesinde Çayyolu tıkanıklık açma firmamız her konuda yardımcı olmaktadır.

Teknolojinin çok hızlı bir şekilde geliştiği günümüzde her alanda olduğu gibi tıkanıklık açma alanında da ile çoğalan firmalar arasında işinde uzman olan profesyonel ekibimiz ve en son sistem teknolojik ekipmanların yanı sıra birinci sınıf kalitede malzemeler kullanarak tüm sorunlara çözüm bulmaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma ve tıkalı gider açma hizmetlerini kameralı görüntüleme cihazı robot ile yapmaktadır. Yaşam alanlarında çok fazla kullanılan lavabo ve tuvaletler sebepleri hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Gider Tıkanıklıkları Nelerdir, Tıkanan Lavabo ve Tuvalet Nasıl Açılır?

Çok eski yerleşim alanlarına sahip olan Ankara ilimizde çok sayıda eski yapılar bulunmakta ve bu alanlarda tesisatlar çok daha eski olduğundan çok fazla sorunlar meydana gelmektedir. Özellikle lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları ansızın ortaya çıkmaktadır. Bu tarz sorunların meydana gelmesinde pek çok farklı nedenler bulunmaktadır. Her zaman kaliteli hizmetleri ile farkını ortaya koyan firmamızda tuvalet ve lavabo tıkanıklıklarına etki eden nedenlere en doğru çözümleri sunmaktadır. Tıkanıklığa yol açan sebepler ve tıkalı tuvalet nasıl açılır konusunda merak ettikleriniz yazımızda yer almaktadır.

Tuvalet Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir, Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır?

Genel olarak ev ya da iş yerleri gibi yaşam alanlarında çok sık kullanılan tuvaletler kullanıma bağlı olarak farklı nedenlerden dolayı tıkanmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı nedenleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • İnşaat sırasında gider borularına kaçan beton parçalar,
 • Tadilat sırasında tuvalet deliğine kaçan harç parçaları,
 • Tuvaletlere atılan tuvalet kağıtları ya da peçeteler,
 • Farklı yabancı ve sert olan cisimlerin tuvalete atılması,
 • Temizlik sonrasında kova içinde bulunan temizlik bezleri ya da farklı parçaların atılması,

Pek çok farklı nedenlerin yanı sıra yukarıda yazılan kullanım hatalarından dolayı çok fazla tuvalet tıkanıklık sorunları meydana gelmektedir. Tuvalet deliğinden içeri atılan bu cisimler gider borusunun altında yer alan ES boru içinde birikmekte ve giderin daralmasını sağlamaktadır. Tıkanan tuvalet nasıl açılır ve yöntemleri nelerdir sorusu çok fazla sorulurken en doğru cevapları yazımızda bulacaksınız.

3 Adımda Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Geçmişten bu güne kadar gelen tuvaletlerin açılmasında pek çok farklı yöntemler uygulanmaktadır. Bu yöntemler sonrasında Ada Tesisat firması olarak Çayyolu tıkalı tuvalet açma firmamızda en güvenilir hizmetleri kısa sürede alabilirsiniz. En etkili çözümlerin elde edileceği 3 farklı yöntemler şunlardır;

 • Tuvalet Pompası İle Tıkalı Tuvalet Açma: Bir anda tuvalette pis su geri geliyor ve su gitmiyorsa yapılması gereken ilk yöntem tuvalet pompası ile tıkalı tuvalet açma yapılmaktadır. Daire içinde bulunan vana kapatılarak tuvalet taşının yarısından fazlası su ile doldurulur ve tuvalet pompası deliğe yerleştirilerek 5 ya da 6 pompalama yapılmaktadır. Güçlü bir itme sonrası tıkanıklığa neden olan yabancı cisimler itilerek tıkanıklık açılacaktır.
 • Sıvı Kimyasal ile Tıkalı Tuvalet Açma: Genel olarak pek çok kişinin tercih ettiği sıvı kimyasallar ile tıkanıklık açma işlemleri yapılmaktadır. Bu tarz ürünleri marketlerden kolaylıkla alabilir ve tıkanık tuvalet deliğinin içine döktükten sonra 3 dakika bekleyin. Daha sonra çaydanlıkta kaynayan sıcak suyu tuvalete dökerek tıkanıklığa neden olan cisimlerin erimesini sağlayarak tıkanıklık açılacaktır.
 • Uzman Destek Alınması – Ada Tesisat Çayyolu: Her türlü yaşam alanlarında meydana gelen tuvalet tıkanıklığında uygulanan yöntemlerde etkili çözüm alınamaması durumunda hiç zaman kaybetmeden Çayyolu tıkalı tuvalet açma firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinde kırmadan tuvalet nasıl açılır konusunda da bilgileri yazımızda bulacaksınız.

Çayyolu Tıkalı Tuvalet Açma

Sarı renkli robot makina ile tıkalı tuvaleti kırmadan açma hizmetimiz. Çayyolu Tıkalı Tuvalet Açma
Çayyolu Tıkalı Tuvalet Açma

Gün geçtikçe kaliteli hizmetleri ile adından söz ettiren Çayyolu tıkalı tuvalet açma firmamız en son sistem teknolojik robot kanal açma makineler sayesinde en etkili sonuçları almaktadır. Pis su gideri kamerası ile tuvalet tıkanıklığı olan bölgeler anında tespit edilmektedir. Kırmadan ve çevreye zarar vermeden tespit edilen tıkanık bölge helezon uçlu aparat yardımı ile anında açma işlemleri yapılmaktadır. Her türlü tıkanıklık sorunlarında Ada Tesisat Çayyolu firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Tıkalı Klozet Nasıl Açılır? Makinayla Tıkalı Klozet Açma

Tıkalı Klozet Nasıl Açılır? Makinayla Tıkalı Klozet Açma - Çayyolu Tıkalı Tuvalet Açma
Çayyolu Tıkalı Tuvalet Açma

Klozetlerde yaşanılan tıkanıklıklar genellikle kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır. Peki klozetler neden tıkanır diyorsanız! Günlük yaşantımızda ev ve iş yerlerimizde kullanılan klozetler atılan peçeteler, yabancı cisimlerin klozet giderlerine kaçması ve bir çok farklı nedenlerden ötürü tıkanmaktadır. Peki bu gibi tıkanıklıklar nasıl açılır? Evde uygulayacağınız en etkili yöntem ise tuvalet pompası ile tıkalı klozeti pompalamak olaaktır. Suyun itme gücü ile tıkanıklığa etki eden cisimler parçalanarak ana gidere gitmektedir ve bu vasıtayla tıkalı klozet açılmaktadır. Bu işlerle uğraşmak istemiyorsanız profesyonel yardım almak istiyorsanız. Çayyolu tıkalı klozet açma servisimizi arayarak makinayla kırmadan kısa sürede garantili hizmet alabilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir, Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır?

Tesisat sektöründe yer alan firmalar arasında tıkalı lavabo açma işlemlerinde her zaman en son sistem teknolojik ekipmanları kullanmakta olan firmamız müşteri odaklı çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Pek çok farklı nedenlerden dolayı lavabolarda tıkanıklık sorunları olurken tüm sorunlar için Çayyolu tıkalı lavabo açma firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorusunda merak edilen cevaplar için yazımızı okumanız yeterli olacaktır.

3 Adımda Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Genel olarak lavabo tıkanıklığı açma hizmetlerinde her zaman en doğru teknikler ve en son sistem teknolojik ekipmanları kullanan firmamızdan kesinlikle memnun kalacaksınız. Çayyolu lavabo tıkanıklığı açma firmamız her zaman en kaliteli hizmetlerini güven içinde sizlere sunmaktadır. Lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri;

 1. Lavabo Pompası İle Tıkalı Lavabo Açma: Lavabo tıkanıklığı açmak için ilk olarak lavabo pompası kullanılabilir. Bunun için lavabo deliğinin üzerine pompa yerleştirilir ve pompalama işlemi 4 ile 5 defa yapılmalıdır. Böylece itme gücü ile yabancı cisimler dışarı çıkarak lavabo açılacaktır.
 2. Lavabo Açıcı İle Tıkalı Lavabo Açma: Pek çok marketlerden almanın mümkün olduğu lavabo açıcı ürünleri lavabo deliğinin içine boşaltın ve 3 dakika bekleyin. Ardından kaynar suyu içine döktüğünüzde tıkanıklığa neden olan cisimlerin erimesi sağlanacaktır. Tıkanık olan bölge bu sayede açılacaktır.
 3. Uzman Çayyolu Tıkalı Lavabo Açma – Ada Tesisat: Genel olarak yapılan yöntemlerden etkili sonuç alınmaması halinde hiç zaman kaybetmeden Çayyolu tıkalı lavabo açma firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Çayyolu Tıkalı Lavabo Açma

Tıkanan Mutfak lavabosu nasıl açılır? Çayyolu Tıkalı Lavabo Açma
Çayyolu Tıkalı Lavabo Açma

Lavabo tıkanıklığı için etkili sonuçlar almak için yapılması gereken en doğru hareket her zaman kaliteli hizmetlerde doğru seçim olan Çayyolu tıkalı lavabo açma firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. En son teknolojik kameralı görüntüleme cihazları ile kısa sürede sorun ortadan kalkacaktır. Ayrıca yazımızın devamında tıkalı gider açma işlemleri hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Çayyolu Tıkalı Gider Açma

Pek çok farklı nedenler ve yanlış kullanım sonrasında gider borularında tıkanıklık sorunları meydana gelmektedir. Bu gibi sorunlar karşısında hiç zaman kaybetmeden Çayyolu tıkalı gider açma firmamızdan yardım alabilirsiniz. En son sistem teknolojik robot makine sayesinde profesyonel ekibimiz kırmadan sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır. Tıkalı boru açma hakkında bilmek istediğiniz tüm cevaplar aşağıda yer almaktadır.

Çayyolu Tıkalı Boru Açma

Çayyolu tıkalı boru açma firmamız en yenilikçi ve teknoloji çözümler sayesinde tüm sorunlardan kurtulmanızı sağlamaktadır. Çok daha uygun fiyatlara tıkanıklık açma hizmetleri veren firmamız 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz müşteri hizmetleri vermektedir.

Çayyolu Tıkanıklık Açma Fiyatı ( Ücreti )

Çayyolu Tıkalı Lavabo AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Çayyolu Tıkalı Tuvalet AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Çayyolu Tıkalı Gideri AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Çayyolu Tıkalı Boru AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Çayyolu tıkanıklık açma fiyatı – Tıkalı lavabo açma – Tıkalı tuvalet açma
Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 1 Average: 5]