Çankaya Tıkanıklık Açma

Çankaya kameralı cihazla tıkanıklık açma işlemimiz - Çankaya Tıkanıklık Açma
Çankaya Tıkanıklık Açma

En İyi Çankaya Tıkanıklık Açma Hizmetlerimiz Çankaya Tıkalı Lavabo Açma & Çankaya Tıkalı Tuvalet Açma & Çankaya Tıkalı Gider Açma 7/24 Hizmet Ücretiz Keşif Hemen Ara!

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Ada Tesisat Çankaya tıkanıklık açma firmamız her zaman en kaliteli ve en güvenilir hizmetlerini en yenilikçi fikirlerle sunmaktadır.

Tıkanıklık açma sektöründe çok uzun yıllar en kaliteli hizmetlerini sunmakta olan firmamız her türlü tıkanıklık sorunlarında yardım alabilirsiniz. Genel olarak yaşam alanlarında meydana gelen her türlü tıkanıklık sorunlarında firmamız işinde uzman olan profesyonel ekibimiz tarafından en son sistem teknolojik ekipmanlar ve birinci sınıf kalite malzemeler ile çözüm odaklı çalışmalara verilmektedir. Kaliteli hizmetlerin tek adresi firmamız tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma ve tıkalı gider açma hizmetlerini kameralı görüntüleme cihazı robot ile yapmaktadır. Ayrıca lavabo ve tuvaletler sebepleri hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Gider Tıkanıklıkları Nelerdir, Tıkanan Lavabo ve Tuvalet Nasıl Açılır?

Ülkemizde çok önemli bir yere sahip olan Ankara ilimizde genel olarak yapılar çok daha eski olduğundan farklı nedenlerden dolayı tıkanıklık sorunları meydana gelmektedir. Yaşam alanlarında çok fazla kullanılan özellikle lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları ansızın ortaya çıkmaktadır. Her zaman kaliteli hizmetleri ile farkını ortaya koyan firmamızda tuvalet ve lavabo tıkanıklıklarına etki eden nedenlere en doğru çözümleri sunmaktadır. Gerek tıkanıklık nedenlerini gerek ise çözümleri hakkında bilgi almak için yazımızı okumanız yeterli olacaktır.

Tuvalet Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir, Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır?

Genel olarak ev ya da iş yerleri gibi yerlerde çok sık kullanılan tuvaletler kullanıma bağlı olarak farklı nedenlerden dolayı tıkanmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı nedenleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 1. Tuvalet giderine tuvalet kağıtlarının ya da peçetelerin atılması,
 2. Tuvalete yabancı ve sert cisimlerin atılması,
 3. İnşaat zamanında yapıların tuvalet kısımlarında deliklerin kapatılmamasından dolayı beton parçalarının kaçması,
 4. Yapılan temizlik sonrasında kova içinde kalan temizlik bezleri ya da farklı parçaların atılması,
 5. Tadilat sırasında harç kaçması,

Maddeler halinde belirtilen nedenlerden dolayı tuvalet gider borularında tıkanıklıklar meydana gelmektir. Tuvalete atılan yabancı cisimler gider borusunun altında yer alan ES boru içinde birikerek giderin daralmasına ve tıkanmasına neden olmaktadır. Bunların yanı sıra tıkanan tuvaletler nasıl açılır ve yöntemleri nedir sorusuna cevap arayanlar merak ettikleri tüm konular hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulacaktır.

3 Adımda Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Ada Tesisat olarak Çankaya tuvalet tıkanıklığı açma firmamızda en kaliteli hizmetleri firmamızdan güven içinde alabilirsiniz. Böylece istenilen çözümler elde edecek ve çok daha güven içinde tuvalet kullanımı firmamız ile elde edeceksiniz. Tuvalet tıkanıklığını açılması için evde pek çok farklı yöntemler kullanılarak açılması mümkün olacaktır. Aşağıda sırası ile tıkanıklık çama yöntemlerini bulacaksınız;

 • Tuvalet Pompası İle Tıkalı Tuvalet Açma: İlk olarak daire içinde yer alan vanayı kapatarak tıkanan tuvalet taşının yarısından fazlasını su doldurarak tuvalet pompasını gider deliğine yerleştirilmeli ve 4 ya da 5 defa pompalamaya devam edilmelidir. Suyun pompalama etkisi ile itme gücü oluşmasını sağlayacaktır. Böylece yabancı cisimler ileri itekleyerek tıkanıklığı açılacaktır.
 • Sıvı Kimyasal ile Tıkalı Tuvalet Açma: Tıkanıklık açma yöntemleri arasında yer alan sıvı kimyasal ürünler kolay bir şekilde marketlerden alabilirsiniz. Böylece tuvalet tıkanıklığını kolayca açabilirsiniz. Tıkanan tuvaletler içerisine bu tarz ürünlerin yarım kiloluk olanlarını boşaltarak 3 dakika kadar beklenmesi gerekir. Kaynayan sıcak suyu tuvalete dökerek tıkanıklığa neden olan cisimleri eriterek tuvalet tıkanıklığı açılacaktır.
 • Profesyonel Çankaya Destek Alınması – Ada Tesisat: Yaşam alanlarında meydana gelen tıkanıklık sorunlarında uygulanan yöntemler etkili olmaması durumunda Çankaya tıkalı tuvalet açma hizmeti en doğru şekilde veren Ada Tesisat Çankaya firmamız ile iletişime geçmektir. Kırmadan tıkalı tuvalet açma hizmetleri için firmamızdan yardım istemeniz durumunda en kısa sürede profesyonel ekibimiz adresinize gelecektir. Kırmadan tuvalet nasıl açılır sorusuna cevabı aşağıda yazımızda bulacaksınız.

Çankaya Tıkalı Tuvalet Açma

Sarı renkli robot makina ile tıkalı tuvaleti kırmadan açma hizmetimiz. Çankaya Tıkalı Tuvalet Açma
Çankaya Tıkalı Tuvalet Açma

Tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinde en son sistem teknolojik robot kanal açma makinesi ve pis su gideri kameraları kullanılarak garantili olarak açılmaktadır. Pis su gideri kamerası ile tuvalet tıkanıklığına neden olan cisimlerin yerleri ile mesafesi tespit edilmektedir. Yapılan tespit sonrasında uygun olan helezon ucu ile tıkanıklık açılmaktadır. Her türlü tıkanıklık sorunları için Çankaya tıkalı lavabo açma firmamızdan her zaman yardım alabilirsiniz. Yazımızın devamında lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorusuna yanıtlar bulacaksınız.

Çankaya Tıkalı Klozet Açma

Tıkalı klozet nasıl açılır? Diyorsanız! Tıkanmış klozetin 3!te 2’si su dolu olacak şekilde doldurunuz ve sonrasında tuvalet pompası ile 4 veya 5 defa pompalama yaparak tıkalı klozeti açabilirsiniz. Eğer bu işlerle uğraşmak istemiyorsanız profesyonel destek almak istiyorsanız Çankaya tıkalı klozet açma hizmeti veren Ada Tesisat firmasını arayarak kırmadan tıkanıklık açma hizmeti alabilirsinniz.

Lavabo Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir, Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır?

Tıkalı lavabo açma hizmetlerinde firmamız her zaman en kaliteli hizmetlerini güven içinde sunmaktadır. Pek çok farklı nedenlerden dolayı lavabolarda tıkanıklık sorunları olmaktadır. Bu gibi sorunlar için Çankaya tıkalı lavabo açma firmamız ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorusunda merak edilen cevaplar için yazımızı okumanız yeterli olacaktır.

3 Adımda Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tüm lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinde firmamız en son sistem teknolojik ekipmanlar ile kısa sürede çözüm bulmaktadır. Çankaya lavabo tıkanıklığı açma firması olarak uzun yıllar alanında en güvenilir hizmetler kısa sürede verilmektedir. Bu tarz sorunlar için yapılması gerekenler şunlardır;

 • Lavabo Pompası İle Tıkalı Lavabo Açma: Her zaman en fazla uygulanan tıkanık olan lavabolar için pompa kullanılarak gider deliğinin üzerine yerleştirilir ve pompalama işlemleri yapılmaktadır. İtme gücü ile gidere takılan cisimler dışarı çıkarılacak ve tıkanıklık açılacaktır.
 • Lavabo Açıcı İle Tıkalı Lavabo Açma: Genel olarak marketlerden rahatlıkla alınabilen lavabo açıcılar ile açma işlemleri yapılabilir. Lavabo açıcıyı delik içine dökülmeli ve kaynar su ile takılan cisimler eritilerek tıkanıklık açılmaktadır.
 • Profesyonel Çankaya Tıkalı Lavabo Açma – Ada Tesisat: Yukarıda yer alan evde yapılan yöntemlerde sonuç alınmaması durumunda Çankaya tıkalı lavabo açma firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Çankaya Tıkalı Lavabo Açma

Tıkanan Mutfak lavabosu nasıl açılır? Çankaya Tıkalı Lavabo Açma
Çankaya Tıkalı Lavabo Açma

Yaşam alanlarında yer alan tüm lavabo tıkanıklığı sorunlarında hiç zaman kaybetmeden en kaliteli hizmetleri sunmakta olan Çankaya tıkalı lavabo açma firmamızdan yardım alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz her türlü tıkanıklık sorunlarınızda en etkili çözümleri firmamız güven içinde sunmaktadır. Bunların yanı sıra yazımızın devamında tıkalı gider açma hakkında bilgileri bulabilirsiniz.

Çankaya Tıkalı Gider Açma

Genel olarak hatalı kullanım ve farklı nedenlerden dolayı tıkanan gider borularının açılmasında Çankaya tıkalı gider açma firmamız her konuda en güvenilir hizmetleri sunmaktadır. Firmamızda her zaman profesyonel ekibimiz en doğru teknikler ile işlemleri yapmakta ve etkili çözümler elde edilmektedir. Ayrıca yazımızda yer alan tüm açıklamaların yanı sıra tıkalı boru açma hakkında merak ettiklerinizi aşağıda bulacaksınız.

Çankaya Tıkalı Boru Açma

Güvenilir ve kaliteli hizmetlerin tek adresi olan firmamız her konuda yardımcı olmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Çankaya tıkalı boru açma firmamızda her türlü boru tıkanıklıkları en son sistem teknolojik cihaz olan robot ile kısa sürede açılmaktadır. Çok daha uygun fiyatlara tıkanıklık açma hizmetleri veren firmamız 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak müşteri hizmetleri sunmaktadır. Firmamız için müşteri memnuniyeti ve güven duyması çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır.

Çankaya Tıkanıklık Açma Fiyatı ( Ücreti )

Çankaya Tıkalı Lavabo AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Çankaya Tıkalı Tuvalet AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Çankaya Tıkalı Gideri AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Çankaya Tıkalı Boru AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Çankaya tıkanıklık açma fiyatı – Tıkalı lavabo açma – Tıkalı tuvalet açma – Tıkalı gider açma

Yukarıda maddeler halinde belirtilen listede Ankara Çankaya ve çevre semtlerde sabit fiyat aralıkları ile tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 7 Average: 5]