Batıkent Tıkanıklık Açma

En İyi Batıkent Tıkanıklık Açma Hizmetlerimiz Batıkent Tıkalı Lavabo Açma & Batıkent Tıkalı Tuvalet Açma & Batıkent Tıkalı Gider Açma 7/24 Hizmet Ücretiz Keşif

Kırmadan Kameralı cihazla tuvalet, lavabo tıkanıklık açma işlemi yapan mavi hırkalı usta - BATIKENT TIKANIKLIK AÇMA
Batıkent tıkanıklık Açma

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Ada Tesisat bünyesinde yer alan Batıkent tıkanıklık açma firmamız kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile adından söz ettirmektedir.

Her geçen gün kaliteli hizmetleri ile farkını ortaya koyan firmamızdan er konuda yardım alabilirsiniz. Tıkanıklık açma alanında firmamız her zaman işinde uzman olan profesyonel ekibimiz ile en kaliteli hizmetleri güven içinde sunmaktadır. Tüm tıkanıklık sorunları firmamızda en son sistem teknolojik ekipmanlar ile yapılarak güven içinde kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Güvenilir hizmetlerin adresi olan firmamızda tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma ve tıkalı gider açma işlemleri kameralı görüntüleme cihazları ile yapılmaktadır. Yaşamın daha konforlu olmasını sağlayan lavabo ve tuvalet tıkanıklığı nedenlerine cevap alabilmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Gider Tıkanıklıkları Nelerdir, Tıkanan Lavabo ve Tuvalet Nasıl Açılır?

Ülkemizde çok önemli bir yere sahip olan Ankara ilimizde yerleşim alanları içinde yer alan yapılar çok eski olmasından dolayı tesisatlar da çok uzun yıllar kullanılmış olmaktadır. Bu neden ile farklı nedenlerden dolayı günlük yaşamın en önemli alanları olan lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları meydana gelmektedir. Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetlerde en doğru seçim olan firmamızda her konuda yardım almanız mümkün olmaktadır. Her türlü tıkanıklıkların nedenleri ve çözüm yöntemleri hakkında bilgi almak için yazımızı okumanız yeterli olacaktır.

Tuvalet Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir, Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır?

Genellikle yaşam alanlarının en önemli ihtiyaç yeleri olan tuvaletler kullanıma bağlı olarak farklı sebeplerden dolayı tıkanıklık sorunları oluşmaktadır. Yapılan çok fazla hatalı kullanım işle tuvalet tıkanıklığı nedenleri şunlardır;

 • Pek çok farklı yabancı ve erimesi güç olan sert cisimlerin atılması,
 • İnşaat halinde olan yapılarda tuvaletlere beton parçalarının kaçması,
 • Tadilatı yapılan tuvalet deliğine harç kaçması,
 • Çocuk bezi ya da ped atılması,
 • Tuvalet giderlerine tuvalet kağıtlarının ya da peçetelerin atılması,
 • Temizlik kovalarında unutulan bezlerin kaçması,

Yukarıda yazılı olan nedenlerden dolayı tuvalet tıkanıklık sorunları meydana gelmekte ve bu durum istenmeyen sorunları yanında getirmektedir. Tuvalet deliği içinden atılan tüm cisimler gider borusu altında bulunan ES borusu içinde birikerek giderin daralmasına neden olmaktadır. Tıkanan tuvaletler nasıl açılır sorusuna cevap arayanlar yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

3 Adımda Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Her zaman evlerde yapılan farklı tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemler uygulanarak sorunların ortadan kalkması sağlanmaktadır. Profesyonel yardım için Ada Tesisat firması olarak hizmet veren Batıkent tıkalı tuvalet açma firmamızdan her zaman yardım alabilirsiniz. Tüm bu tıkanıklık sorunlarında etkili olabilecek 3 farklı yöntemleri uygulayarak evde tuvalet tıkanıklığı nasıl açılabilir sorusuna cevaplar şunlardır;

 1. Tuvalet Pompası İle Tıkalı Tuvalet Açma: Tuvalet tıkanıklığı sorunlarında ilk olarak tuvalet pompası kullanılmaktadır. Daire içinde yer ala vana kapatılır ve tuvalet taşı yarısından daha fazla şekilde su ile doldurulur. Pompa deliğe yerleştirilir ve 6 ile 5 defa pompalama işlemleri yapılır. Yapılan pompalama etkisi ile yabancı cisimler itilerek tıkanıklığın açılması sağlanır.
 2. Sıvı Kimyasal ile Tıkalı Tuvalet Açma: Her türlü marketlerden rahatlıkla alınan sıvı kimyasal ile tıkalı tuvalet açma en fazla tercih edilen yöntem olmaktadır. Kimyasal ürün tuvalet deliğine dökülür ve 3 dakika kadar beklenir. Ardından kaynamış olan sıcak su deli içine dökülerek tıkanıklığa neden olan cisimlerin erimesi sağlanır ve tıkanıklık açılır.
 3. Profesyonel Destek Alınması – Ada Tesisat Yenimahalle: Her türlü yaşam alanlarında meydana gelebilecek olan tuvalet tıkanıklığı sorunlarında farklı yöntemler uygulandıktan sonra istenilen sonuç alınmadığında profesyonel destek alınması gerekir. Hiç zaman kaybetmeden Batıkent tıkalı tuvalet açma firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinde kırmadan tuvalet nasıl açılır konusunda da bilgileri yazımızda bulacaksınız.

Batıkent Tıkalı Tuvalet Açma

Sarı renkli robot makina ile tıkalı tuvaleti kırmadan açma hizmetimiz. Batıkent Tıkalı Tuvalet Açma
Batıkent Tıkalı Tuvalet Açma

Her türlü tuvalet tıkanıklığı açma yöntemlerinde her zaman en kaliteli hizmetleri firmamız en son sistem teknolojik ekipmanlar ile yapmaktadır. Pis su gider kamerası sayesinde her türlü tuvalet tıkanıklığı sorunlarını tespit edilmektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en yenilikçi çalışmaları ile adından söz ettiren Batıkent tıkalı tuvalet açma firmamız her tıkanıklık sorunlarına anında cevap vermektedir. Tüm tıkanıklık açma işlemleri için Ada Tesisat Bahçelievler firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Batıkent Tıkalı Klozet Açma

En iyi Batıkent Tıkalı Klozet Açma

Lavabo Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir, Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır?

Genel olarak yaşam alanları içinde bulunan lavabolara çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak farklı nedenlerden ve hatalı kullanım sonrası lavabolarda tıkanıklık meydana gelmektedir. Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile alanında bulunan firmalar arasında lider konumda olan Batıkent tıkalı lavabo açma firmamız her türlü tıkanıklık açma işlemlerinde uzman olmaktadır. İşinde uzman olan profesyonel ekibimiz en son sistem teknolojik ekipmanlar ile her türlü tıkanıklıkların açılmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca yazımızın devamında lavabo tıkanıklığı nasıl açılır konusunda merak ettiklerinizi bulacaksınız.

3 Adımda Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinde firmamız her zaman en son sistem teknolojik ekipmanlar ve birinci sınıf kalite malzemeler kullanılmaktadır. Batıkent lavabo tıkanıklığı açma firmamız tüm tıkanıklık sorunlarında en gelişmiş yöntemleri uygulamaktadır. Lavabo tıkanıklığında yapılması gerekenler şunlardır;

 1. Lavabo Pompası İle Tıkalı Lavabo Açma: Tıkanık olan lavabonun yarısına kadar su doldurun ve lavabo pompasını deliğin üzerine yerleştirerek 4 ya da 5 defa pompalama yapın. İtme gücü ile tıkanıklığa neden olan cisimler dışarı çıkarak lavabo açılacaktır.
 2. Lavabo Açıcı İle Tıkalı Lavabo Açma: Lavabo açıcı olan ürünleri lavabo deliğine boşaltın ve bekleyin. Daha sonra kaynayan sıcak suyu içine boşaltın. Sıcak su etkisi ile cisimler eriyecek ve tıkanıklık açılacaktır.
 3. Profesyonel Batıkent Tıkalı Lavabo Açma – Ada Tesisat: Yüksek kalite ve güven içinde en doğru teknikler ile hizmet veren Bahçelievler tıkalı lavabo açma firmamız her konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

Batıkent Tıkalı Lavabo Açma

Tıkanan Mutfak lavabosu nasıl açılır? Batıkent Tıkalı Lavabo Açma
Batıkent Tıkalı Lavabo Açma

Tıkanıklık sorunlarında en etkili yöntem olarak hiç zaman kaybetmeden Batıkent tıkalı lavabo açma firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kaliteli hizmetlerini en son sistem teknolojik ekipmanlar ile sunmakta olan firmamızda kameralı görüntüleme cihazı olan robot sayesinde anında çözüm bulunmaktadır. Gider açma sorularınıza yazımızda cevap bulabilirsiniz.

Batıkent Tıkalı Gider Açma

Tüm tıkanıklık sorunlarında lider firma olarak hizmet veren Batıkent tıkalı gider açma firmamızda profesyonel ekibimiz büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Firmamızda tıkanık olan bölge kameralı görüntüleme cihazı olan robot ile anıda tespit edilerek kısa sürede çözümlenmektedir. Tıkalı boru açma hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulacaksınız.

Batıkent Tıkalı Boru Açma

Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetlerin adresi Batıkent tıkalı boru açma firmamızda her türlü boru tıkanıklık sorunlarına en etkili çözümleri sizlere sunmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz müşteri hizmetleri sunan firmamızda servis fiyatları son derece uygun olmaktadır.

Batıkent Tıkanıklık Açma Fiyatı ( Ücreti )

Batıkent Tıkalı Lavabo AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Batıkent Tıkalı Tuvalet AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Batıkent Tıkalı Gideri AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Batıkent Tıkalı Boru AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Batıkent tıkanıklık açma fiyatı – Tıkalı lavabo açma – Tıkalı tuvalet açma
Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 5 Average: 5]