Bahçelievler Tıkanıklık Açma

En İyi Bahçelievler Tıkanıklık Açma Hizmetlerimiz Bahçelievler Tıkalı Lavabo Açma & Bahçelievler Tıkalı Tuvalet Açma & Bahçelievler Tıkalı Gider Açma 7/24 Hizmet Ücretsiz Keşif

Kırmadan Kameralı cihazla tuvalet, lavabo tıkanıklık açma işlemi yapan mavi hırkalı usta - Bahçelievler Tıkanıklık Açma
Bahçelievler Tıkanıklık Açma

Tesisat tıkanıklık açma sektöründe uzun yıllar hizmet veren Bahçelievler tıkanıklık açma firmamız Ada Tesisat bünyesinde pek çok başarıya imzasını atmıştır.

Günümüzde çok önemli bir yere sahip olan tesisat tıkanıklık açma alanında firmamız her zaman işinde uzman olan profesyonel ekibimiz ile en kaliteli hizmetleri güven içinde sunmaktadır. Tüm tıkanıklık sorunları firmamızda en son sistem teknolojik ekipmanlar ile yapılarak güven içinde kullanmanıza yardımcı olmaktadır. En kaliteli ve en güvenilir hizmetleri ile tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma ve tıkalı gider açma hizmetleri ile her konuda güvenilir hizmetler vermektedir. Her zaman çok önemli bir yere sahip olan lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları nedenleri hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Gider Tıkanıklıkları Nelerdir, Tıkanan Lavabo ve Tuvalet Nasıl Açılır?

Genel olarak ülkemizde çok önemli bir yere sahip olan Ankara ilimizde yerleşim alanları içinde yer alan yapılar çok eski olmasından dolayı tesisatlar da çok uzun yıllar kullanılmış olmaktadır. Bu neden ile farklı nedenlerden dolayı günlük yaşamın en önemli alanları olan lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları meydana gelmektedir. Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile farkını ortaya koyan firmamızdan her türlü tıkanıklık sorunları için yardım alabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığına neden olan etkenler ve tıkalı tuvalet nasıl açılır sorularına yazımızda en doğru yanıtları bulacaksınız.

Tuvalet Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir, Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır?

Yaşam alanlarının en önemli ihtiyaç yeleri olan tuvaletler kullanıma bağlı olarak farklı sebeplerden dolayı tıkanıklık sorunları oluşmaktadır. Bu tıkanıklıklara neden olan etkenleri şöyle sıralamak mümkün olmaktadır;

 • Yapılar inşaat sırasında gider borularının içine beton parçalarının kaçması,
 • Tadılar esnasında tuvalet deliği içine harç kaçması,
 • Tuvalet deliğine atılan tuvalet kağıtları ya da peçeteleri,
 • Sert ve erimesi güç olan yabancı cisimlerin atılması,
 • Temizlik kovasının içinde unutulan bezler ya da farklı parçaların atılması,

Yukarıda yazılı olan nedenlerden dolayı tuvalet tıkanıklık sorunları meydana gelmekte ve bu durum istenmeyen sorunları yanında getirmektedir. Tuvalet deliği içinden atılan tüm cisimler gider borusu altında bulunan ES borusu içinde birikerek giderin daralmasına neden olmaktadır. Tıkanan tuvalet nasıl açılır ve işlemleri nelerdir sorusuna cevap için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

3 Adımda Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Genel olarak evlerde yapılan farklı tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemler uygulanarak sorunların ortadan kalkması sağlanmaktadır. Profesyonel yardım için Ada Tesisat firması olarak hizmet veren Bahçelievler tıkalı tuvalet açma firmamızdan her zaman yardım alabilirsiniz. Tıkanıklık sorunlarında etkili olan yöntemler şunlardır;

 1. Tuvalet Pompası İle Tıkalı Tuvalet Açma: Tuvaletten su gitmemesi ve pis suların geri gelmesi sonucunda ilk olarak tuvalet pompası ile tıkanıklık açılabilir. Daire içinde bulunan vana kapatılır ve tuvalet taşının yarısına kadar su doldurulur. Ardından pompa deliğe yerleştirilir ve 4 ya da 5 defa pompalama yapılmaktadır. Pompalama işlemlerinde itme gücü ile biriken cisimler itilerek tıkanıklık açılmaktadır.
 2. Sıvı Kimyasal ile Tıkalı Tuvalet Açma: Her türlü marketlerden rahatlıkla alınan sıvı kimyasal ila tıkalı tuvalet açma en fazla tercih edilen yöntem olmaktadır. Kimyasal ürün tuvalet deliğine dökülür ve 3 dakika kadar beklenir. Ardından kaynamış olan sıcak su deli içine dökülerek tıkanıklığa neden olan cisimlerin erimesi sağlanır ve tıkanıklık açılır.
 3. Uzman Destek Alınması – Ada Tesisat Bahçelievler: Yapılan tüm yöntemlerden istenilen sonuçlar elde edilmemesi halinde hiç zaman kaybetmeden Bahçelievler tıkalı tuvalet açma firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tıkanık tuvalet açma hizmetlerinde kırmadan tuvalet nasıl açılır sorusuna cevapları yazımızda bulacaksınız.

Bahçelievler Tıkalı Tuvalet Açma

Sarı renkli robot makina ile tıkalı tuvaleti kırmadan açma hizmetimiz. Bahçelievler Tıkalı Tuvalet Açma
Bahçelievler Tıkalı Tuvalet Açma

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en yenilikçi çalışmaları ile adından söz ettiren Bahçelievler tıkalı tuvalet açma firmamız her tıkanıklık sorunlarına anında cevap vermektedir. Pis su gideri kamerası olan robot makineler ile tuvalet tıkanıklığına neden olan cisimler ve bölge anında tespit edilerek müdahale edilmektedir. Çevreye zarar vermeden tıkanık bölge helezon uçlu aparat yardımı ile kısa sürede açma işlemleri yapılmaktadır. Tüm tıkanıklık açma işlemleri için Ada Tesisat Bahçelievler firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Tıkalı Klozet Açma

En iyi Ankara Bahçelievler tıkalı klozet açma

Lavabo Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir, Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır?

Günlük yaşamın daha rahat ve konforlu olmasına yardımcı olan belli başlı alanlar vardır. bu alanlar içinde bulunan lavabolara çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak farklı nedenlerden ve hatalı kullanım sonrası lavabolarda tıkanıklık meydana gelmektedir. Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile alanında bulunan firmalar arasında lider konumda olan Bahçelievler tıkalı lavabo açma firmamız her türlü tıkanıklık açma işlemlerinde uzman olmaktadır. Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır diye merak edenler için yazımızı okumalarını tavsiye ederiz.

3 Adımda Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinde firmamız her zaman en son sistem teknolojik ekipmanlar ve birinci sınıf kalite malzemeler kullanılmaktadır. Bahçelievler lavabo tıkanıklığı açma firması olarak her zaman en güvenilir hizmetleri firmamız ayağınıza kadar getirmektedir. Etkili olacak en uygun lavabo tıkanıklığı açma işlemleri şunlardır;

 1. Lavabo Pompası İle Tıkalı Lavabo Açma: Tıkanık olan lavabonun yarısına kadar su doldurun ve lavabo pompasını deliğin üzerine yerleştirerek 4 ya da 5 defa pompalama yapın. İtme gücü ile tıkanıklığa neden olan cisimler dışarı çıkarak lavabo açılacaktır.
 2. Lavabo Açıcı İle Tıkalı Lavabo Açma: Her türlü marketlerden elde edebileceğiniz lavabo açıcı ürünleri lavabo deliğinin içine dökün ve 3 dakika kadar bekleyin. Daha sonra çaydanlıkta kaynayan suyu lavabo içine dökerek cisimlerin erimesi sağlanacak ve tıkanıklık açılacaktır.
 3. Uzman Bahçelievler Tıkalı Lavabo Açma – Ada Tesisat: Yüksek kalite ve güven içinde en doğru teknikler ile hizmet veren Bahçelievler tıkalı lavabo açma firmamız her konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

Bahçelievler Tıkalı Lavabo Açma

Tıkanan Mutfak lavabosu nasıl açılır? Bahçelievler Tıkalı Lavabo Açma
Bahçelievler Tıkalı Lavabo Açma

Tıkalı lavaboları açılması için en etkili yöntem olarak hiç zaman kaybetmeden Bahçelievler tıkalı lavabo açma firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kaliteli hizmetlerini en son sistem teknolojik ekipmanlar ile sunmakta olan firmamızda kameralı görüntüleme cihazı olan robot sayesinde anında çözüm bulunmaktadır. Tıkalı gider açma konusunda merak ettiklerinizi yazımızın devamında bulacak ve detaylı bilgiler alacaksınız.

Bahçelievler Tıkalı Gider Açma

Genel olarak farklı nedenlerin yanı sıra hatalı kullanım sonrasında gider borularında tıkanıklık sorunları meydana gelmektedir. Bahçelievler tıkalı gider açma firmamız her türlü tıkanıklık açma işlemlerini güven içinde sunmaktadır. Tıkalı boru açma hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulacaksınız.

Bahçelievler Tıkalı Boru Açma

Teknolojik gelişmeler doğrultusunda en kaliteli hizmetleri Bahçelievler tıkalı boru açma firmamız en kısa sürede çözüm bulmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz müşteri hizmetleri sunan firmamızda servis fiyatları son derece uygun olmaktadır. Firmamız için müşteri memnuniyeti ve güven duyması her zaman çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır.

Bahçelievler Tıkanıklık Açma Fiyatı ( Ücreti )

Bahçelievler Tıkalı Lavabo AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Bahçelievler Tıkalı Tuvalet AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Bahçelievler Tıkalı Gideri AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Bahçelievler Tıkalı Boru AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Bahçelievler tıkanıklık açma fiyatı – Tıkalı lavabo açma – Tıkalı tuvalet açma
Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 10 Average: 5]