Ankara Tıkanıklık Açma

En İyi Ankara Tıkanıklık Açma Hizmetlerimiz Ankara Tıkalı Lavabo Açma & Ankara Tıkalı Tuvalet Açma & Ankara Tıkalı Gider Açma 7/24 Hizmet Ücretsiz Keşif

Kırmadan Kameralı cihazla tuvalet, lavabo tıkanıklık açma işlemi yapan mavi hırkalı usta - ANKARA TIKANIKLIK AÇMA
Ankara tıkanıklık Açma

Günümüzde çok önemli bir yere sahip olan tıkanıklık açma alanında Ankara tıkanıklık açma firmamız çok uzun yıllar en kaliteli hizmetlerini güven içinde sunmaktadır.

Tıkanıklık açma sektöründe en son sistem teknolojik ekipmanlar ve işinde uzman olan profesyonel ekibimiz ile firmamız en kaliteli hizmetleri güven içinde vermektedir. Genel olarak yaşam alanlarında çok sık kullanılan alanlarda tıkanıklık sorunları meydana gelmektedir. Bu tarz sorunlar için gerekli olan uzman yardımı firmamızdan alarak en kaliteli hizmetleri alabilirsiniz. Her türlü tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma ve tıkalı gider açma hizmetlerinde firmamızda en son sistem teknoloji kullanılmaktadır. Yaşam alanların en önemli yerleri olan lavabo ve tuvalet tıkanıklığı nedenleri hakkında bilgi almak için yazımızı okumanız yeterli olacaktır.

Gider Tıkanıklıkları Nelerdir, Tıkanan Lavabo ve Tuvalet Nasıl Açılır?

Ankara ilimizde pek çok yerleşim alaları bulunurken buralarda bulunan yapıların eski olması tesisat çeşitlerinin de eski olması anlamına gelmektedir. Bundan dolayı ev ya da iş yerlerinde çok fazla pis su gideri tıkanıklık sorunları meydana gelmektedir. Lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları ansızın ortaya çıkmaktadır. Bu tarz sorunların meydana gelmesinde pek çok farklı nedenler bulunmaktadır. Her zaman kaliteli hizmetleri ile farkını ortaya koyan firmamızda tuvalet ve lavabo tıkanıklıklarına etki eden nedenlere en doğru çözümleri sunmaktadır. Tıkanıklık ve açma yöntemleri hakkında bilgi almak için yazımızı okumanız yeterli olacaktır.

Tuvalet Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir, Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır?

Günlük yaşamın daha rahat olması için en fazla ihtiyaç duyulan alanların başında tuvaletler gelmektedir. Ancak farklı nedenlere bağlı olarak bu alanlarda tıkanıklıklar meydana gelmektedir. Tuvalet tıkanıklığı etki eden nedenler şunlardır;

 1. Tuvalet giderine tuvalet kağıtlarının ya da peçetelerin atılması,
 2. Tuvalete yabancı ve sert cisimlerin atılması,
 3. Çocuk bezi ya da ped atılması,
 4. İnşaat halinde olan yapılarda tuvaletlere beton parçalarının kaçması,
 5. Tadilatı yapılan tuvalet deliğine harç kaçması,

Yukarıda maddeler halinde belirtilen nedenlerden dolayı tuvalet gider borularında tıkanıklıklar meydana gelmektir. Tuvalete atılan yabancı cisimler gider borusunun altında yer alan ES boru içinde birikerek giderin daralmasına ve tıkanmasına neden olmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır sorusuna doğru yanıtlar için yazımızı okumaya devam etmelisiniz.

3 Adımda Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Genel olarak tuvalet tıkanıklığını açılması için evde pek çok farklı yöntemler kullanılarak açılması mümkün olacaktır. Ada Tesisat olarak Ankara tıkalı tuvalet açma firmamızda en kaliteli hizmetleri firmamızdan güven içinde alabilirsiniz. Her türlü tıkanıklık sorunlarında etkili olabilecek 3 farklı yöntemleri uygulayarak evde tuvalet tıkanıklığı nasıl açılabilir sorusuna cevaplar şunlardır;

 1. Tuvalet Pompası İle Tıkalı Tuvalet Açma: Tuvalet tıkanıklığı sorunlarında ilk olarak tuvalet pompası kullanılmaktadır. Daire içinde yer alan ana vana kapatılır ve tuvalet taşı yarısından daha fazla şekilde su ile doldurulur. Tuvalet pompasını gider deliğine yerleştirilmeli ve 4 ya da 5 defa pompalamaya devam edilmelidir. Suyun pompalama etkisi ile itme gücü oluşmasını sağlayacaktır. Böylece yabancı cisimler ileri itekleyerek tıkanıklığı açılacaktır.
 2. Sıvı Kimyasal ile Tıkalı Tuvalet Açma: Her zaman en fazla tercih edilen yöntemlerden biri de marketlerden alınan sıvı kimyasal ürünler olmaktadır. Bu ürünlerin yaklaşık tarım kilolukları tuvalet deliğinin içine dökülür ve yaklaşık olarak 3 dakika beklenmelidir. Kaynayan sıcak suyu tuvalete dökerek tıkanıklığa neden olan cisimleri eriterek tuvalet tıkanıklığı açılacaktır.
 3. Uzman Destek Alınması – Ada Tesisat Ankara: Yaşam alanlarında meydana gelebilecek olan tuvalet tıkanıklığı sorunlarında farklı yöntemler uygulandıktan sonra istenilen sonuç alınmadığında profesyonel destek alınması gerekir. Ada Tesisat Yenimahalle olarak uzun yıllar alanında hizmet veren firmamızdan kesinlikle memnun kalacaksınız. Ankara tıkalı tuvalet açma firmamız en kaliteli hizmetlerini en hızı şekilde güven içinde sizlere sunmaktadır.

Ankara Tıkalı Tuvalet Açma

Sarı renkli robot makina ile tıkalı tuvaleti kırmadan açma hizmetimiz. Ankara Tıkalı Tuvalet Açma
Ankara Tıkalı Tuvalet Açma

Her zaman tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinde firmamızda en son sistem teknolojik robot kanal açma makinesi ve pis su gideri kameraları kullanılarak garantili olarak açılmaktadır. Pis su gideri kamerası ile tuvalet tıkanıklığına neden olan cisimlerin yerleri ile mesafesi tespit edilmektedir. En uygun olan helezon uçlar kullanılarak kırmadan ve zarar vermeden tıkanıklık sorunlarına çözüm bulunmaktadır. Ankara tıkalı tuvalet açma hizmetlerini Ada Tesisat Ankara firmamızdan güven içinde her zaman hizmet alabilirsiniz. Yazımızın devamında lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorusuna yanıtlar bulacaksınız.

Ankara Tıkalı Klozet Açma

Ankara gibi büyük şehirlerde pis su giderlerinde yaşanılan tıkanıklıklar her geçen gün artmaya başlamakta ve Ankara halkı internet üzerinden iyi bir tesisat ustası arayışı içerisinde Ada Tesisat 2006 yılından bu yana kanalizasyon alt yapı sektöründe lider konumda aralıksız hizmet vermeye devam etmektedir. Sizde ev ve iş yerlerinizde yaşanılan tıkanıklıklarınızı kırmadan makinayla açtırmak istiyorsanız. Ankara tıkalı klozet açma servisimizden uygun fiyatlı garantili hizmet alabilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir, Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır?

Tıkalı lavabo açma hizmetlerinde en kaliteli hizmetleri güven içinde sunan firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz. Pek çok farklı nedenlerden dolayı yaşadığınız tıkanıklık sorunlarında Ankara tıkalı lavabo açma firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorusunda merak edilen cevaplar için yazımızı okumanız yeterli olacaktır.

3 Adımda Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinde firmamız en son sistem teknolojik ekipmanlar ile kısa sürede çözüm bulmaktadır. Ankara lavabo tıkanıklığı açma firması olarak uzun yıllar alanında en güvenilir hizmetler kısa sürede verilmektedir. En çok merak edilen lavabo tıkanıklığında yapılması gerekenler şunlardır;

 1. Lavabo Pompası İle Tıkalı Lavabo Açma: Yaşam alanlarında oluşan lavabo tıkanıklığında ilk olarak lavabonun yarısına kadar su doldurun ve pompayı delik üzerine yerleştirin, Daha sonra 4 ya da 5 defa pompalama işlemi yapın. Güçlü itme hareketi ile tıkanıklığa neden olan yabancı cisimler dışarı çıkacaktır ve tıkanıklık açılacaktır.
 2. Lavabo Açıcı İle Tıkalı Lavabo Açma: Her zaman marketlerden rahatlıkla alınabilen lavabo açıcılar ile açma işlemleri yapılabilir. Lavabo açıcıyı delik içine dökülmeli ve kaynar su ile takılan cisimler eritilerek tıkanıklık açılmaktadır.
 3. Uzman Ankara Tıkalı Lavabo Açma – Ada Tesisat: Yapılan yöntemlerde sorunu çözmemesi durumunda profesyonel yardım alınması gerekir. Ankara tıkalı lavabo açma firmamız 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermektedir.

Ankara Tıkalı Lavabo Açma

Tıkanan Mutfak lavabosu nasıl açılır? Ankara Tıkalı Lavabo Açma
Ankara Tıkalı Lavabo Açma

Bütün lavabo tıkanıklığı sorunlarında hiç zaman kaybetmeden en kaliteli hizmetleri sunmakta olan Ankara tıkalı lavabo açma firmamızdan yardım alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz her türlü tıkanıklık sorunlarınızda en etkili çözümleri firmamız güven içinde sunmaktadır. Her zaman en etkili gider açma sorularınıza yazımızda cevap bularak sorunlar karşısında zorlanmazsınız.

Ankara Tıkalı Gider Açma

Genel olarak pek çok farklı nedenlerden dolayı tıkanan gider borularının açılmasında Ankara tıkalı gider açma firmamız her konuda en güvenilir hizmetleri sunmaktadır. Firmamızda her zaman profesyonel ekibimiz en doğru teknikler ile işlemleri yapmakta ve etkili çözümler elde edilmektedir. Her türlü tıkalı boru açma için aşağıda yazımızdan yardım alabilirsiniz.

Ankara Tıkalı Boru Açma

Ankara tıkalı boru açma firmamızda her türlü boru tıkanıklıkları en son sistem teknolojik cihaz olan robot ile kısa sürede açılmaktadır. Çok daha uygun fiyatlara tıkanıklık açma hizmetleri veren firmamız 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak müşteri hizmetleri sunmaktadır.

Ankara Tıkanıklık Açma Fiyatı ( Ücreti )

Ankara Tıkalı Lavabo AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Ankara Tıkalı Tuvalet AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Ankara Tıkalı Gideri AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Ankara Tıkalı Boru AçmaEvetMaksimum Süre
1 saat
130 TL
Ankara tıkanıklık açma fiyatı – Tıkalı lavabo açma – Tıkalı tuvalet açma
Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 8 Average: 5]