Yenimahalle Fayansçı

Yenimahalle Fayansçı

Ankara’nın gelişmesi ve giderek büyüyen bir kent haline gelmesi beraberinde bazı sorunların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Özellikle hizmet sektörleri ile ilgili olarak kalifiyeli usta ve personel bulmak oldukça güç hale gelmiştir. Yenimahalle bu bakımdan sorun yaşanan bölgelerin başında gelmekte ve özellikle fayans ustası konusunda, sıkıntılar yaşanmaktadır.  Yenimahalle fayansçı ustası olarak bölgede bu sıkıntıları ortadan kaldırmak ve herkese ihtiyacı olan hizmeti vermek üzere çalışıyoruz.

Fayans Seçiminde Nasıl Farkınızı Ortaya Koyabilirsiniz?

Yapacağınız seçimler ile fayans döşemesini bambaşka bir boyuta taşıyabileceğinizi biliyor musunuz? Günümüzde fayanslar öylesine farklı şekil ve renklere büründü ki, bu durum artık son derece olağan, hatta olması birazda zaruri bir durum haline geldi. Yenimahalle fayansçı firması olarak sizlere birkaç tavsiye ve öneride bulunmak istiyoruz. Böylece fayans döşemeleriniz ile farkınızı ortaya koymanız mümkün olacaktır.

  • Tuğla görünümlü fayans daha önce gördünüz mü bilmiyoruz ama eğer görmediyseniz mutlaka görmeniz gerekiyor. Çünkü tuğla görünümlü fayanslar gerçek anlamda, döşendiği alanlara çok farklı bir hava katıyor.
  • Fayans aralarına döşenecek olan, mozaik biçimli fayanslar yine son derece şık ve hoş görünmektedir.
  • Birbirleri ile zıt renklere sahip olan fayansların yan yana gelecek biçimde birlikte kullanılması yine son derece iyi bir görünüm elde edilmesini sağlayacaktır.
  • Fayanslar arasında seçim yaparken, parlak ve mat görünüme sahip fayansların olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Bunların arasından parlak olanını tercih etmeniz, döşenen alanın daha temiz ve ferah görünmesini sağlayacaktır.

Yenimahalle Fayansçı Ustalarının Hizmet Alanları

Yenimahalle fayansçı ustalarının hizmet alanı, diğer firmalardan çok farklı olamamakta birlikte aslında son derece özeldir. Çünkü bizler bu konuda, son derece özenli ve işine saygılı bir çalışma sistemi yürütüyoruz. Bunun için elimizden geleni yapıyor ve sizlere en iyi hizmeti verebilmek üzere çalışmalarımızı yürütüyoruz. En iyi malzeme ve en iyi işçilik vaat ediyor ve bu vaatlerimizi de yerine getirebiliyoruz. Banyolarınızda, mutfaklarınızda, balkon ve bahçelerinizde, her türlü yer ve duvar döşemelerinde size hizmet veriyoruz. Sunmuş olduğumuz ücretlerden faydalanmak ise son derece basit ve zahmetsiz olmaktadır. Sadece bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşmanız yeterli olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir