Yenikent Fayansçı

Yenikent Fayansçı

Fayans döşeme işi çok basit bir şeymiş gibi gözükebilir. Sür harcı, yapıştır fayansı, geç yana diye bakılmakta olan bu işlem, aslında o kadar basit değildir ve hakkıyla bu uygulamayı yerine getirebilecek gerçek ustalar her geçen gün azalmaktadır. El işçiliğinin en büyük örneklerinden olan fayans uygulaması, doğru şekilde yapılamadığı takdirde görsel kirliliğin yanı sıra kullanım zorluklarını da meydana getirecektir. Bu nedenle fayans uygulamaları Yenikent Fayansçı gibi profesyonel ekiplere sahip firmalarca yapılmalıdır.

Son Trend Fayans Döşeme Modelleri

Banyo ve mutfaklarınızı zenginleştirecek fayans seçimlerinin yanı sıra en hassas noktalardan birisi de döşeme şekilleridir. Fayanslar genel olarak altı şekilde döşenmektedir. Bunlardan birincisi zemin ve duvarların birbirine paralel olarak döşenmesidir. Bu döşeme şekli uygulaması en kolay ve spor duran döşemedir. Bir diğer döşeme şekli baklavadır. Bu döşeme şekli uzun yıllardır kullanılmaktadır. Özellikle geniş alanlar için tercih edilir. Dar banyolar için ince ve küçük fayanslarla zemine paralel döşeme yapılması mekanı ferahlatan bir uygulamadır. Son dönemlerin en yeni ve en çok tercih edilen uygulamalarındandır. Balıksırtı olarak döşenen ve kısmı olarak uygulanan fayanslar ise yenilikçi tasarımlardandır ve iddialı ortamlar yaratır. Sıra dışı mekanlar için ise yenilikçi döşeme şekilleri tercih edilmektedir. İşte bu noktada size özel, hiçbir yerde görülmemiş tasarımlar için Yenikent Fayansçı size harika uygulamalar sunacaktır.

Herkesin Tercihi Yenikent Fayansçı

Sıradan olmaktan sıkıldıysanız, alışılmışın dışında sizi yansıtan tasarımlar ve harika kullanış özellikleri arıyorsanız mutlaka sizin de tercihiniz Yenikent Fayansçı olmalıdır. Bir fayans döşemesi yapılırken seçilecek fayans ve uygulama şekli ilk olarak önem verilmesi gereken noktalarken, uygulama şekli ve kaliteli işçilik te bir o kadar önemlidir. Şıklığın yanı sıra uygulama esnasında kaliteli davranış yalıtım sağlayacak, fayans aralarından su sızıntısını önleyecek, buhara, ısıya, neme dayanıklılık sağlayacaktır. Kolay leke olmaması, kireç tutmaması gibi özellikler de seçilecek fayansın kalitesini ortaya koyacaktır. Yenikent Fayansçı gibi profesyonel bir firma en iyi fayansı seçerek, en iyi uygulama yöntemini belirleyecek ve kaliteli bir işçilikle ortaya koyacaktır. Üstelik bunu uygun fiyat ve kısa zaman politikasıyla sizlere sunarak memnuniyetinizi sağlayacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir