Etimesgut Çatı Oluk

Etimesgut çatı oluk tamiri ustası

Ankara Etimesgut’da faaliyetlerine ara vermeden devam eden Ada Dekorasyon firmamız tüm tadilata ihtiyacı olan çatı altarım ve onarım işleriniz için uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına 7/24 ücretsiz keşif sunmaktadır. Sizde eskiyen bakıma ihtiyacı olan çatılarınızın bakımı için Etimesgut çatı oluk firmamızdan fiyat alınız.

Etimesgut’da Çatı Aktarma Hizmetlerimiz

Etimesgutda firmamıza gelen telefonlar üzerine personellerimiz verilen adrese randevu saatinde ulaşarak ön keşif ve önerilerini sunarak yapılabilmesi gereken tüm işlemlerle ilgili notlarını almaktadır. Konu ile alakalı yapılması gereken şartları yönetime sunarak kaliteli hizmet sunmaktadır. Çatı aktarım işlemleriyle alakalı Etimesgut çatı oluk aktarma firmamız izlemiş olduğu yöntemler nelerdir.

Etimesgut Çatı Aktarma İşlemleri

Yapılacak çatı üzerindeki keşifler sonucunda hazırlanan malzemeleri uygun fiyatlarla temin ederek TSE belgeli olmasına dikkat etmekteyiz.Ve bu aşamaları şu şekilde izlemekteyiz;

  • Çatı oluk aktarım işlemi yapacağımız alanda iş güvenlik kurallarına uyarak bina çevresinde güvenlik şeridi uygulaması yapmaktayız.
  • Çalışan personellerimizin firmamız tarafından sağlık muayeneleri ve iş güvenliklerini ön planda tutmaktayız.
  • Çatı üzerinde eskimiş malzemeleri toparlayarak güvenli bir şekilde asansör veya vinç yardımı ile aşağı indirmekteyiz.
  • Uygulanacak yeni malzemeleri yine vinç yardımı ile çalışma alanımızda uygun yerlere alarak çalışmaya başlamaktayız.
  • Çatı üzerinde komple 2 cm kalınlığında çam tahtalarla kaplayarak kiremit altı yalıtımlı jüt serilmelidir.
  • Sonrasında çatının en uç noktasından kiremitler döşenmeye başlayarak, mahyaların konulması gerekmektedir.
  • Mahya işlemlerinden sonra üzerine beton atılarak sabitlenmelidri.

Bu işlemleri firmamız Etimesgut ve çevre bölgelerde itinalı bir şekilde tamamlayarak firma garantisi altında 5 yıl garanti vermektedir. Etimesgut çatı oluk aktarma hemen ara 0553 2672191

Çatı Aktarmada Neden Biz?

Ankarada birçok firmalar arasında Ada Dekorasyon firmamızda çatı hizmeti sağlamaktadır. Bizi özel kılan çalışma prensiplerimizin olması, can mal kaybı gibi büyük ölçekli riskleri minimuma indirmek adına işçi güvenlik kanunları doğrultusunda personellerimizin güvenliğini sağlamak. Ankarada 20 yılı aşkın süre gelen zaman zarfı içerisinde birçok projeye imza atmış ve referanslarımızın sağlam olmasından kaynaklı Ankara Etimesgut çatı oluk firmamızı seçerek uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisi altında huzurla yaşamanızı sağlamaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir