Eryaman Fayans Ustası

Eryaman Fayans Ustası

Evlerimizin, iş yerlerimizin ve daha pek çok alanın zeminleri veya duvarlarında kullanılan malzemelerin başında fayanslar gelmektedir. Banyo, tuvalet ve mutfaklarda en güzel fayans örnekleri ile fayans döşemesi hizmeti yapıldığı için, bu hizmetin işinin ehli firmalar tarafından verilmesi gerekir. Eryaman fayans ustası olarak, fayans döşeme hizmetimiz ile sizlere profesyonel hizmeti en kaliteli şekilde sunmaktayız. Aynı zamanda, Eryamanda yenileşmelerin çok sık olması, bu tür talepleri artırdığı için, sizlere verdiğimiz hizmetler ile her zaman yanınızdayız. Peki, bizler fayans döşeme hizmetini nasıl veriyoruz? Fayans döşemesinde nelere dikkat edilmesi gerekir? Bu gibi konularda sizlere gerekli olan bilgileri vermeye çalışalım.

Doğru Fayans Seçiminde Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Fayans döşeme hizmetinde önemli olan, doğru fayans kullanımıdır ve bunun için firmalar en kaliteli malzemeleri kullanmak zorundadır. Çünkü fayanslar her zaman kırılmalara maruz kalabilecek bir yapı malzemesi olduğu için, bu detaylara dikkat etmeyen firmaların hizmetleri de doğal olarak yetersiz olur. Ancak Eryaman fayans ustası olarak, sizlere en kaliteli fayanslar ile döşeme hizmeti veriyoruz. Bunun yanında, doğru fayans seçimini yaparak da, herhangi bir problem yaşamayacağınızın garantisini vermekteyiz. Şimdi ise Ada Dekorasyon fayans döşeme firması olarak sizlere doğru fayans seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri anlatalım.

 • Öncelikli olarak fayans döşeme firması, verdiği hizmet ile beraber, seçtiği fayansın garantisini vermesi gerekir.
 • Fayans döşemesi yapacak olan firma, döşeme hizmetinden önce, adreste keşif hizmetini yerine getirmesi gerekir.
 • Kalibre ve renk tonunun doğru seçilmesi gerekir. Aynı zamanda ek fayans alımı yapılırsa, kalibre ve renk tonunda hata yapılmaması için, bu bilgiler kayıt edilmelidir.
 • Mutfaklar için seçilen fayanslarda, sırlı fayans seçimi daha mantıklı olur. Çünkü sırlı fayanslar daha az kir tutar ve mutfak için en doğrusudur.
 • Mat fayanslar, parlak fayanslara göre daha faydalı ve avantajlıdır. Çünkü parlak olan fayansların kayganlığı artar, bu durum da kullanıcı için pek de iyi sonuçlar vermez.
 • Yukarıda da belirtildiği için, fayans alınacak olan alan çok önemlidir. Bu nedenle fayans alırken, hangi alana fayans alınacağı belirtilmelidir.
 • Fayanslar her zaman değiştirilen ve yenilenen malzemeler değildir. Bu nedenle her zaman için doğru tercih yapılmalıdır. Aynı zamanda göze hitap etmesine ve zevkli bir fayans olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü daima değiştirilmesi mümkün olmaz.

Eryaman Fayans Ustası Kimdir?

Ev ve işyeri gibi pek çok yaşam veya çalışma alanının banyolarında, mutfaklarında, tuvaletlerinde veya koridorlarında kullanılan, duvar veya zeminlere yapılan seramik uygulamalarını hayata geçiren kişiler, fayans ustalarıdır. Ada Dekorasyon fayans döşeme firmamızda çalışan ustalarımızda, bu alanın en iyi ustaları arasında yer aldığı için, sizlere verdiğimiz hizmetler profesyonellikle birlikte ilerlemektedir. Ustalarımızın tamamı sertifikalı olup, alanında tecrübelidir. Aynı zamanda uzun yıllar birlikte çalışan ustalar ile hizmet verdiğimiz için, hizmetlerimiz takım uyumu içerisinde sonuçlandırılır. Bu nedenle bizlerden aldığınız hizmetler, Eryaman fayans ustası olarak bilenen ustalarımız tarafından sizlere en kaliteli ve uygun fiyatlı olarak sunulur.

Eryamanda Fayans Uygulaması

Fayans döşeme hizmetleri gerçekleştirilirken bazı temel prensiplere dikkat edilir ve bu prensiplere dikkat edilmezse, alınacak olan faydalar en aza iner.  Bu nedenle Eryaman fayans ustası olarak sizlere profesyonel fayans döşeme hizmetimizi en iyi şekilde sunuyoruz. Hizmetimiz ise aşağıdaki adımlar göz önüne bulundurularak sunulur.

 • Döşeme öncesinde analiz çok önemlidir. Bu nedenle zemindeki çatlaklar, tümsekler ve daha pek çok bozukluk giderilmesi gerekir. Aynı zamanda fayans döşeme hizmetine duvarlardan başlanır.
 • Başlangıç çizgisinin belirlenmesi, maddi anlamda tasarrufla beraber, döşemenin kolaylaşmasını sağlar. Bu nedenle öncelikli olarak fayans döşenecek alanın orta noktası belirlenir ve işaretler konulur. Döşemeye de bu orta noktadan başlanır.
 • Seramiklerin yerleştirilmesi aşamasında, yapıştırıcı hazırlanırken üretici firmaların önem verdiği hususların dikkate alınması gerekir. Yapıştırıcı hazırlandıktan sonra ise, seramik döşeme işlemine geçilir. Yapıştırıcı sürülürken, taraklama işleminin yapılması da fayans döşeme hizmetinin en önemli
  Fayans Döşeme Uygulaması
  Fayans Döşeme Uygulaması

  detayları arasındadır. Kurumasını engellemek için bu yöntem tercih edilmektedir.

 • Son aşama ise derz işlemidir. Gerekli olan kaliteli malzemeler ile derz dolgusu hazırlandıktan sonra, fayans aralarına derz çekilme işlemi gerçekleştirilir.

Eryamanda Fayans Hizmeti Veren Firma

Fayans döşeme hizmetinde önemli olan ilk detay, kaliteli malzeme kullanımı ile profesyonel hizmettir. Eryaman fayans ustası olan personellerimiz profesyonel bir hizmet verdikleri için, memnuniyetiniz en etkin şekilde sağlanır. Bu nedenle firmamızın hizmetlerinden en uygun fiyatlara, en kaliteli şekilde yararlanabilirsiniz. Verdiğimiz 7/24 fayans döşeme hizmetlerimizden yararlanmak için ise bizlere telefon numaralarımızdan günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir